Rekordowy finał WOŚP w Świętochłowicach. Zebrano o wiele więcej pieniędzy niż w poprzednich latach

Swiętochłowicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podsumował 31. finał. Rekordowy finał w mieście! Zebrano blisko 80 tys. zł. O wiele więcej niż w poprzednich latach.

fot. FB/Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Świętochłowice
Świętochłowice Rekordowy finał WOŚP

W Świętochłowicach już policzyli. Podczas 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w mieście zebrano 79 308,25 zł – podał świętochłowicki sztab w poniedziałek (30 stycznia) tuż po godz. 9.00.

- Tak, tak kochani mieszkańcy jest REKORD. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni za Wasze otwarte serca. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli Nam w tym sukcesie. Do końca świata i jeden dzień dłużej. SIEMA – podkreślają w świętochłowickim sztabie.

31. finał WOŚP w Świętochłowicach

Mieszkańcy Świętochłowic byli w tym roku bardzo hojni. Zebrana podczas 31. finału WOŚP kwota jest o blisko 30 tys. zł wyższa niż w roku ubiegłym.

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świętochłowicach obył się na „Skałce”, tam było m.in. morsowanie, bieg, koncerty wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek oraz tradycyjne światełko do nieba. Orkiestra grała także przy stawie Zacisze oraz w Parku Heiloo, gdzie zwiedzano schron bojowy.

31 finał WOŚP

Może Cię zainteresować:

31. finał WOŚP w Świętochłowicach

Autor: Redakcja NGS24

11/01/2023

Zimowa gra w ZSO w Świętochłowicach

Może Cię zainteresować:

Zimowa gra terenowo-wojskowa w świętochłowickim ZSO

Autor: Redakcja NGS24

27/01/2023