Remont ul. Bytomskiej w Świętochłowicach. Szykujcie się na objazdy

W czwartek, 3 listopada 2022 r., rozpocznie się remont nawierzchni na ul. Bytomskiej w Świętochłowicach. Policjanci informują o przygotowanych objazdach.

Ul. Bytomska w Świętochłowicach będzie remontowana na odcinku między skrzyżowaniami z ul. Krasickiego i ul. Chorzowską. Zamknięty będzie pas jezdni w kierunku centrum miasta. Prace mają potrwać od 3 do 10 listopada 2022 r.

Objazd w kierunku centrum Świętochłowic

W związku z tym – jak informują policjanci ze Świętochłowic - przygotowano objazdy. Ruch od ul Krasickiego do ul. Chorzowskiej (w kierunku Bytomia) będzie utrzymany, a od ul. Chorzowskiej w kierunku centrum miasta objazd poprowadzi ulicami: Chorzowską, Korfantego i Krasickiego.

- O prowadzonych pracach ostrzegać będą zamontowane w ciągu ulicy Bytomskiej pionowe znaki drogowe i tablice z piktogramami. Istniejące oznakowanie poziome na czas robót zostanie przekreślone. Tymczasowe oznakowanie poziome będzie oznaczone żółtą odblaskową taśmą – mł. asp. Anna Hryniak ze świętochłowickiej policji.

Autobusy linii 102 kursujące w kierunku Chropaczowa pojadą trasą tymczasową. Po obsłudze przystanku „Piaśniki Szkoła nr 1”, tymczasowo przeniesionego przed skrzyżowanie z ulicą Zubrzyckiego, autobusy pojadą kolejno licami Powstańców Śląskich, Zubrzyckiego, Chorzowską i Bieszczadzką i włączą się na swoją rozkładową trasę na przystanku „Piaśniki Szpital”. Nie będą więc obsługiwać przystanku „Piaśniki Skrzyżowanie”.

Znicze

Może Cię zainteresować:

Zmiany organizacji ruchu w Świętochłowicach w dniu Wszystkich Świętych

Autor: Redakcja NGS24

27/10/2022

Hulajnogi

Może Cię zainteresować:

Z blisko 4 promilami na elektrycznej hulajnodze

Autor: Redakcja NGS24

26/10/2022

czytaj więcej:

Świętochłowice tramwaj na ul Bytomskiej

Utrudnienia na ul. Bytomskiej w Świętochłowicach

Zmiana organizacji ruchu

Zamkną ulicę w Świętochłowicach

Koło samochodu

Zmiana organizacji ruchu na dwóch ulicach w Świętochłowicach

Świętochłowice drogówka

Nielegalna przejażdżka… karawanem

Radiowóz policja

Rowerzysta „na gazie” drogo zapłacił za przejażdżkę

Świętochłowice policja

Zatrzymano poszukiwanego czterema nakazami doprowadzenia

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo