Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń

Świętochłowiccy śledczy poszukują mężczyzn, którzy podejrzewani są o zniszczenie mienia w postaci lusterka samochodowego w zaparkowanym pojeździe w okresie 4-5 maja br. na parkingu ogródków działkowych przy ul. Wiśniowej w Świętochłowicach. Ponadto wymienieni podejrzewani są również o zniszczenie kamery monitoringu znajdującego się na terenie ROD „Kwiaty polskie”. Policjanci dysponują zdjęciami mężczyzny, które prezentujemy poniżej, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

60 614098

Osoby, które rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich personaliów, prosimy o niezwłoczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach osobiście, telefonicznie pod nr tel. 47 85 44 255, 47 85 44 280, poprzez pocztę elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl, bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997,112.

Gwarantujemy anonimowość.

Świętochłowiccy śledczy prowadzą też dochodzenie w sprawie oszustw metodą „na policjanta”, do których doszło w okresie 16-20 kwietnia br. na terenie miasta. Poniżej publikujemy nagranie z monitoringu oraz zdjęcie fałszywego policjanta, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach osobiście, telefonicznie pod nr tel. 47 85 44 255, 47 85 44 280 lub poprzez pocztę elektroniczną - adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl. Informacje można również przekazać w najbliższej jednostce policji bądź pod numerem 997,112.

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Nowy termin remontu wiaduktu w Świętochłowicach

Nowy termin remontu wiaduktu w Świętochłowicach

Świętochłowice Park Heiloo

Miasta partnerskie Świętochłowic. Jest ich siedem

Wiadukt ul. Bytomskiej nad DTŚ

Kolejne utrudnienia na Bytomskiej

Underground Music pod Wieżami KWK Polska

Underground Music pod Wieżami KWK Polska