Rozpoznajesz tych mężczyzn? Zadzwoń

Świętochłowiccy śledczy poszukują mężczyzn, którzy podejrzewani są o zniszczenie mienia w postaci lusterka samochodowego w zaparkowanym pojeździe w okresie 4-5 maja br. na parkingu ogródków działkowych przy ul. Wiśniowej w Świętochłowicach. Ponadto wymienieni podejrzewani są również o zniszczenie kamery monitoringu znajdującego się na terenie ROD „Kwiaty polskie”. Policjanci dysponują zdjęciami mężczyzny, które prezentujemy poniżej, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

60 614098

Osoby, które rozpoznają mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich personaliów, prosimy o niezwłoczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach osobiście, telefonicznie pod nr tel. 47 85 44 255, 47 85 44 280, poprzez pocztę elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl, bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997,112.

Gwarantujemy anonimowość.

Świętochłowiccy śledczy prowadzą też dochodzenie w sprawie oszustw metodą „na policjanta”, do których doszło w okresie 16-20 kwietnia br. na terenie miasta. Poniżej publikujemy nagranie z monitoringu oraz zdjęcie fałszywego policjanta, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach osobiście, telefonicznie pod nr tel. 47 85 44 255, 47 85 44 280 lub poprzez pocztę elektroniczną - adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl. Informacje można również przekazać w najbliższej jednostce policji bądź pod numerem 997,112.

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Lokal za zlotowke

Pierwsze lokale za złotówkę trafiły do najemców

Swietochlowice z lotu ptaka

Ruszyły konsultacje społeczne w sprawie...

Montparnasse tower

We Francji aresztowano Polaka wspinającego się...

Przystan

Zmiany w ośrodku wsparcia „Przystań” w...