Ruszyły zapisy na turniej FIFA 2020 w Świętochłowicach

Świętochłowickie Centrum Integracji Społecznej, w ramach programu zapobiegającego uzależnieniom i nauki umiejętnego korzystania z komputera, organizuje turniej FIFA 2020 dla młodych mieszkańców Świętochłowic. Zapisy właśnie ruszyły.

Fifa

Miejski program „Procenty tylko te dobre, daj z siebie sto procent” obejmuje m.in. cykl zajęć ze specjalistami i liderami rówieśniczymi kierowany do młodzieży oraz rodziców dzieci pomiędzy 3 a 18 rokiem życia.

Zapisy do turnieju FIFA 2020 potrwają do 24 lipca

Jednym z elementów tego programu jest turniej FIFA 2020 dla dzieci i młodzieży. Zmaganiom będzie się przyglądał Marcin „mRN” Scesz, jeden z najdłużej grających zawodników FIFA w Polsce oraz zwycięzca I Edycji Ekstraklasa Games. Zapisy do udziału w turnieju już ruszyły i potrwają do 24 lipca. Szczegółowych informacji udziela Centrum Integracji Społecznej w Świętochłowicach , pod numerem telefonu 32 345 55 24.

Program realizuje świętochłowicki CIS, a patronat na wydarzeniami towarzyszącymi objęli m.in.: Urząd Miejski w Świętochłowicach, Komenda Miejska Policji, Centrum Kultury Śląskiej i organizacje pozarządowe.

- Chcemy pomóc rodzicom w prowadzeniu rozmów z dziećmi na temat skutków uzależnienia, zarówno od alkoholu, jak i korzystania z Internetu. Chcemy także pomóc dzieciom w niepoddawaniu się presji społecznej ze strony rówieśników oraz zwiększyć ich wiedzę na temat konsekwencji różnego rodzaju uzależnień – podkreśla Daniel Beger, Prezydent Świętochłowic, który objął wydarzenie honorowym patronatem.

Warunkiem udziału w programie, w tym w turnieju FIFA 2020 jest uzyskanie pisemnej zgody rodziców na udział w turnieju, upublicznianie wizerunku i przetwarzaniu danych osobowych do celów realizacji programu.

fot. ea.com

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Zmiany w organizacji ruchu tramwajowego w Świętochłowiach

Zmiany w organizacji ruchu tramwajowego w Świętochłowicach

Świętochłowice Nowy komendant policji

Nowy komendant policji w Świętochłowicach

Niebezpieczna sytuacja na przejściu dla pieszych

O włos od tragedii na przejściu dla pieszych

Świętochłowice Zatrzymany złodziej

Nastolatek kradł „na wyrwę”. Pieniądze wydał na alkohol