Skalka

Wandale na Skałce! Zniszczyli drzwi do przystani kajakowej

Ponownie w Świętochłowicach dochodzi do bezsensownego aktu wandalizmu. Dopiero co pisaliśmy o zniszczonym placu zabaw w Piaśnikach, a już zniszczono drzwi wejściowe do pomieszczeń przystani kajakowej znajdujących się przy stawie Skałka.

Zgodnie z podaną przez OSIR Skałka informacją do uszkodzeń doszło w nocy z soboty na niedzielę. Monitoring zarejestrował sprawców zajścia, co pozwoli w identyfikacji osób odpowiedzialnych za zniszczenia, które sięgają kilku tysięcy złotych.

Kierownictwo OSIR przypomina, że w ostatnich latach Ośrodek zmienił mocno swoje "oblicze", kolejne inwestycje są planowane w najbliższych tygodniach i miesiącach. Rozbudowa skate parku o kolejne elementy, boisko piłkarskie o sztucznej nawierzchni, czy wymiana nawierzchni Orlika, to tylko część inwestycji, która jest planowana, przez co "Skałka" stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Zwraca także uwagę, że najlepsze i najbardziej trafne inwestycje nie będą miały sensu skoro nie będziemy potrafili uszanować tego, co tworzy OSiR "Skałka". Emocje z pewnością można rozładowywać w wielu innych przestrzeniach, a doskonałą alternatywą do tego jest sport. Apelujemy więc do wandali - chcesz się wyżyć? zrób to na sportowo - nie niszcz!

Fot OSIR Skałka

Kolejny raz na terenie naszego Ośrodka doszło do dewastacji. Tym razem uszkodzeniu uległy drzwi wejściowe do pomieszczeń...

Opublikowany przez OSIR Skałka Poniedziałek, 15 marca 2021

czytaj dyskusję

Polecamy: