Wandale na Skałce! Zniszczyli drzwi do przystani kajakowej

Ponownie w Świętochłowicach dochodzi do bezsensownego aktu wandalizmu. Dopiero co pisaliśmy o zniszczonym placu zabaw w Piaśnikach, a już zniszczono drzwi wejściowe do pomieszczeń przystani kajakowej znajdujących się przy stawie Skałka.

Skalka

Zgodnie z podaną przez OSIR Skałka informacją do uszkodzeń doszło w nocy z soboty na niedzielę. Monitoring zarejestrował sprawców zajścia, co pozwoli w identyfikacji osób odpowiedzialnych za zniszczenia, które sięgają kilku tysięcy złotych.

Kierownictwo OSIR przypomina, że w ostatnich latach Ośrodek zmienił mocno swoje "oblicze", kolejne inwestycje są planowane w najbliższych tygodniach i miesiącach. Rozbudowa skate parku o kolejne elementy, boisko piłkarskie o sztucznej nawierzchni, czy wymiana nawierzchni Orlika, to tylko część inwestycji, która jest planowana, przez co "Skałka" stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Zwraca także uwagę, że najlepsze i najbardziej trafne inwestycje nie będą miały sensu skoro nie będziemy potrafili uszanować tego, co tworzy OSiR "Skałka". Emocje z pewnością można rozładowywać w wielu innych przestrzeniach, a doskonałą alternatywą do tego jest sport. Apelujemy więc do wandali - chcesz się wyżyć? zrób to na sportowo - nie niszcz!

Fot OSIR Skałka

Kolejny raz na terenie naszego Ośrodka doszło do dewastacji. Tym razem uszkodzeniu uległy drzwi wejściowe do pomieszczeń...

Opublikowany przez OSIR Skałka Poniedziałek, 15 marca 2021