Spiderman ze Świętochłowic wraca na tor Ninja Warrior Polska

Wspinał się na różne wieżowce w Europie i po raz kolejny spróbuje zdobyć Górę Midoriyama. Marcin Banot wraca na tor Ninja Warrior Polska. Zobaczymy go we wtorek, 28 marca 2023 r., na antenie Telewizji Polsat.

Marcin Banot, znany jako „człowiek pająk” ze Świętochłowic, wspina się bez asekuracji na różne budowle i konstrukcje. Zaczynał skromnie – od Diabelskiego Młyna w Śląskim Wesołym Miasteczku i wysokości zaledwie 40 m. Później były m.in. maszt radiowy w Niemczech (363 m), trboveljski dimnik – najwyższy komin w Europie znajdujący się w Słowenii (360 m), Hotel Marriott w Warszawie (140 m), wieżowiec Montparnasse w Paryżu (210 m) czy siedziba Telewizji Polsat (55 m).

Marcin Banot w Ninja Warrior Polska

Marcin Banot po raz kolejny zmierzy się z torem Ninja Warrior Polska. To program, którego uczestnicy mają do pokonania niezwykle trudny tor przeszkód. Na początek jest to tor eliminacyjny, później są półfinały i finał, a ostatnia przeszkoda to Góra Midoriyama. Świętochłowicki Spiderman brał już udział w czwartej edycji programu. Teraz jeszcze raz spróbuje swoich sił. Można go będzie oglądać we wtorek, 28 marca 2023 r. na antenie Telewizji Polsat. Początek o godz. 20.05.

Przypominamy występ Marcina Banota w 4. edycji Ninja Warrior Polska.


Marcin Banot

Może Cię zainteresować:

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Wspiął się na 190 metrowy drapacz chmur

Autor: NGS24

27/06/2021

Montparnasse tower

Może Cię zainteresować:

We Francji aresztowano Polaka wspinającego się na Wieżę Montparnasse. To Spider-Man ze Świętochłowic?

Autor: NGS24

19/09/2020