Spotkania z książką: Z autorami książki „Świętochłowicccy olimpijczycy”

Spotkania z książką to zupełnie nowy cykl na kulturalnej mapie Świętochłowic. Pierwsze z takich spotkań odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. To okazja do rozmowy o literaturze, ale także do rozmowy z twórcami. I tak właśnie będzie 30 lipca w Piaśnikach.

Spotkania z książką

W czerwcu (w Centrum Kultury Śląskiej) odbyła się prezentacja książki „Świętochłowiccy olimpijczycy” autorstwa Wojciecha Krzystanka i Dariusza Leśnikowskiego, a już w piątek 30 lipca odbędzie się pierwsze wydarzenie z nowego cyklu “Spotkanie z książką”. W piaśnickiej filii będzie okazja spotkać się z autorami wyżej wspomnianej pozycji książkowej.

Spotkanie poprowadzi Adam Szaja z kanału smakksiazki.pl, który stał się partnerem cyklu „Spotkanie z książką”. Wspomniany, nowy, cykl to wydarzenie, które w każdy ostatni piątek miesiąca pozwoli mieszkańcom bliżej poznać autora i jego książki. Spotkania odbędą się w różnych miejscach, w formie spaceru czy chociażby poprzez rozmowę na temat literatury - zarówno lokalnej, jak i polskiej.

Spotkania przy książce będą organizowane przy współpracy Urzędu Miejskiego, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świętochłowicach oraz Centrum Kultury Śląskiej. Partnerem wydarzenia jest także serwis smakksiazki.pl z Adamem Szają na czele, który będzie prowadził wszystkie spotkania. Portal NGS24.pl objął patronat medialny nad cyklem tych spotkań.

czytaj więcej:

Fotografia kwk polska 04

W wieżach KWK "Polska" można oglądać fotografie

Ogrody na popiołach

Spotkanie z autorką powieści o Obozie Zgoda

Próba zespołu Oberschlesien tydzień przed premierowym koncertem

Nadchodzi nowa płyta Oberschlesien. Premiera w Barbórkę

Biblioteka muzyczna krawczyk

Wraca Muzyczna Biblioteka z Bartkiem Gruchlikiem

Koncert harfa i saksdofon

Piątek z saksofonem i harfą pod "Dwiema Wieżami"

Oliwka

Michał Wiśniewski zaśpiewa w Bytomiu dla chorej Oliwki

Maxresdefault

Uniwersytet zaprasza na koncert