Spotkania z książką: Z autorami książki „Świętochłowicccy olimpijczycy”

Spotkania z książką to zupełnie nowy cykl na kulturalnej mapie Świętochłowic. Pierwsze z takich spotkań odbędzie się jeszcze w tym miesiącu. To okazja do rozmowy o literaturze, ale także do rozmowy z twórcami. I tak właśnie będzie 30 lipca w Piaśnikach.

Spotkania z książką

W czerwcu (w Centrum Kultury Śląskiej) odbyła się prezentacja książki „Świętochłowiccy olimpijczycy” autorstwa Wojciecha Krzystanka i Dariusza Leśnikowskiego, a już w piątek 30 lipca odbędzie się pierwsze wydarzenie z nowego cyklu “Spotkanie z książką”. W piaśnickiej filii będzie okazja spotkać się z autorami wyżej wspomnianej pozycji książkowej.

Spotkanie poprowadzi Adam Szaja z kanału smakksiazki.pl, który stał się partnerem cyklu „Spotkanie z książką”. Wspomniany, nowy, cykl to wydarzenie, które w każdy ostatni piątek miesiąca pozwoli mieszkańcom bliżej poznać autora i jego książki. Spotkania odbędą się w różnych miejscach, w formie spaceru czy chociażby poprzez rozmowę na temat literatury - zarówno lokalnej, jak i polskiej.

Spotkania przy książce będą organizowane przy współpracy Urzędu Miejskiego, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świętochłowicach oraz Centrum Kultury Śląskiej. Partnerem wydarzenia jest także serwis smakksiazki.pl z Adamem Szają na czele, który będzie prowadził wszystkie spotkania. Portal NGS24.pl objął patronat medialny nad cyklem tych spotkań.

czytaj więcej:

Robert Kindla Project Official w Świętochłowicach

Koncert na Wieży KWK Polska

10

Filmowa Encyklopedia Powstań Śląskich z okazji 100. rocznicy

Zabytki techniki dwie wieże

Świetna zabawa dla dzieci - pokoloruj zabytki techniki

10001474

70 lat żużla w Świętochłowicach. Jest jubileuszowa wystawa!

KSW 4 Blues 1

Blues w Świętochłowicach. Koncert laureatów Blues Top 2020

Marian Piegza

Świętochłowice. Marian Piegza na emeryturze...

Muzeum swiony

Muzeum Powstań Śląskich zaprasza na wirtualną...