Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - w tym roku online

Korzyści z programu Śląskie 4.0, rozliczanie projektów unijnych czy korzyści z automatyzacji – Śląskie Centrum Przedsiębiorczości przygotowało serię warsztatów online w ramach, rozpoczynającego się dziś, Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Biznes2

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt, który promuje świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany jest od 2008 r. i obecnie obejmuje 170 krajów. W ramach tego projekty organizowane są m.in. szkolenia i warsztaty dotyczące zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, rozwijania start-upów, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości organizuje warsztaty online

W ciągu najbliższego tygodnia Śląskie Centrum Przedsiębiorczości, wraz ze Śląskim Klastrem Internetu Rzeczy SINOTAIC, organizuje cykl pięciu różnych warsztatów, które zwiększą wiedzę na temat biznesu w Polsce.

- Inspirujące prelekcje, ciekawe tematy oraz wiele praktycznych wskazówek! Jesteśmy pewni, że bez względu na wiek oraz status zawodowy, każdy znajdzie interesujący go blok tematyczny – zapewniają organizatorzy.

W ramach warsztatów można m.in. poznać szanse i korzyści programu Śląskie 4.0 dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, dowiedzieć się jakie są korzyści z automatyzacji czy też jak rozliczać unijne projekty.

fot. pixabay.com

czytaj więcej:

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

DTŚ Świętochłowice

Kolejne zmiany w ruchu przy DTŚ-ce. Potrwać mają 2 miesiące

Przemoc

Pobił Ją i zdemolował mieszkanie. Ten...

Straz

Świętochłowice bardzo szanują strażaków. Z...

Policja

Świętochłowice. Najpierw ją szarpał i dusił,...

Hasiok

W Świętochłowicach trwa akcja czyszczenia...

Skalka

Skatepark na Skałce. Trwa już montaż nowych...