Święto miasta Świętochłowice w tym roku w rytmie Disco i Disco Polo!

Zwolennicy rozrywki w rytm tanecznej muzyki będą mogli być w tym roku zadowoleni. Raz, że w ogóle odbędzie się święto naszego miasta, dwa, że wystąpią prawdziwe gwiazdy muzyki tanecznej. Już w sobotę 4 września na Skałce będzie kołysane!

Long Junior baner 4x2 druk

Dzień, a wcześniej Dni Świętochłowic to wesoły event, którego celem jest zapewnienie rozrywki mieszkańcom naszego miasta. W różnych okresach wydarzenie to miało także różną rangę. Wydaje się, że Świętochłowice wracają do organizacji imprezy, na której wystąpić mogą znane w całej Polsce gwiazdy. Tym razem postawiono na nurt Disco i Disco Polo. W Świętochłowicach mieszka wielu wielbicieli tego nurtu.

Co ważne - w trakcie obchodów Dnia Świętochłowic, swój jubileusz 20-lecia pracy artystycznej obchodzić będzie świętochłowicko - chorzowski zespół Long & Junior, znany w całej Polsce z takich tanecznych hitów, jak "Tańcz tańcz tańcz", czy "Bądź moją królową".

Pamiętacie mega hit "Ona tańczy dla mnie"? Jeśli tak, to dobrze się składa, bo na scenie na Skałce pojawi się również zespół Weekend, wielka gwiazda Disco Polo. Nikomu też nie trzeba przedstawiać Stachurskiego, zwłaszcza, że ten wykonawca gościł już w Świętochłowicach wiele razy, a po raz pierwszy w kultowej już dyskotece "Hollywood", jeszcze na początku lat 90-tych.

Komunikat organizatora - Centrum Kultury Śląskiej

Prezydent Miasta Świętochłowice, Miasto Świętochłowice, OSiR "Skałka" i Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach serdecznie zapraszają na Dzień Miasta Świętochłowice!

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Long & Junior, który obchodzi 20-lecie swojej działalności artystycznej. Gośćmi benefisu będą:

  • 19:30 Dance 2 Disco, który będzie towarzyszyć nam przez całą noc
  • 19:45 Stachursky
  • 20:30 Camasutra
  • 21:20 Miły Pan
  • 22:00 Weekend
  • 23:00 Long & Junior

O północy na zakończenie wystąpi DJ Mandee. Imprezę poprowadzą dla Was Agnieszka Strzelczyk i Arkadiusz Wieczorek. Wydarzenie odbędzie się na boisku żwirowym OSiR "Skałka"