Świętochłowice. Okradli mieszkanie ze sprzętu i biżuterii. Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?

Policja

Świętochłowicka policja opublikowała zdjęcia mężczyzn, którzy dopuścili się kradzieży z jednego mieszkań w Piaśnikach. Wynieśli stamtąd m.in. sprzęt elektroniczny, biżuterię i stare kolekcjonerskie monety!

Kryminalni ze świętochłowickiej Policji prowadzą czynności w sprawie włamania do mieszkania w Świętochłowicach, przy ul. Krasickiego z dnia 27 kwietnia br., gdzie łupem złodziei padł m.in.: sprzęt fotograficzny, laptopy, klaser ze starymi monetami z okresu dwudziestolecia między wojennego, złoto, w tym: złote pierścionki, obrączki, zawieszki, kolczyki oraz zegarki. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował monitoring.

Publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Świętochłowiccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tych osób. Pierwszy sprawca ubrany w kurtkę koloru czarnego, spodnie szare typu jeans, buty sportowe z ukośnymi trzema paskami, kaszkiet koloru szarego na głowie.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanych lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.kapolicja.gov.pl, lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.