Świętochłowicka porodówka chwali się swoim pacjentami i zaprasza na dni otwarte

To miasto także może zaprezentować stylizowane fotografie maluchów. Świętochłowicka porodówka oraz Szkoła Rodzenia Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach zapraszają do obejrzenia młodych podopiecznych.

Witamy noworodki!

Nasze Wisienki na torcie. Te nasze Maluszki są przecież do zjedzenia natychmiast. Wszystkie urodziły się z nami i pierwszą sesję miały wykonaną u nas na Oddziale - cieszą się pracownicy Zespołu Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach.

Zdjęcia dzieci, które wyszły tam niedawno na świat, można zobaczyć w powyższej galerii. 22 czerwca personel przywitał 300. malucha urodzonego w szpitalu w 2024 roku. Ignaś mierzył 51 cm i ważył prawie 3 kg.

Każdy urodzony u nas Maluszek to dla nas wyjątkowy powód do dumy i wzruszenia. Dziękujemy wszystkim naszym wspaniałym Lekarzom, Położnym i całemu Personelowi za trudną pracę, profesjonalizm i oddanie. Razem tworzymy historię pełną miłości i nadziei! - stwierdzają przedstawiciele szpitala.

Zapraszają też na dni otwarte Świętochłowickiej Porodówki. Odbędą się one 10 i 24 lipca o godzinie 13:00. Mamy będą mogły poznać personel medyczny, odwiedzić oddział czy zobaczyć trakt porodowy.

Muzuem powstan slaskich swietochlowice

Może Cię zainteresować:

Lato w Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach. Najmłodsi mile widziani

Autor: Urszula Gołkowska

27/06/2024

Spotkanie z Policją w SP nr 1

Może Cię zainteresować:

Nietypowa wizyta w świętochłowickiej podstawówce. Uczniów odwiedzili stróże prawa

Autor: Urszula Gołkowska

04/06/2024