Świętochłowickie śniadanie na trawie z lotu ptaka. Ten format przyjął się bardzo dobrze!

Śniadanie na trawie to nowy wakacyjny format Made in Świętochłowice. W trakcie tegorocznych wakacji takich eventów będzie kilka, lecz łączy ich jedno - wszystkie odbędą się na Skałce. Pierwsze już za nami, a co najważniejsze - zostało świetnie przyjęte przez mieszkańców.

W naszej galerii prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia. To dzięki Skawindrone Marcin Skawiński. Dużo się działo w trakcie pierwszego ze śniadań na trawie. Dopisali mieszkańcy, dopisała też pogoda. Była uczta dla ciała i dla ducha. Dla każdego pokolenia!

W minioną sobotę, 3 lipca, warto było przerwać rutynę i przyjść na teren OSiR "Skałka". Mocna kawa, niezapomniana baklawa, dopracowane w każdym calu przekąski, tradycyjne śląskie smaki, strefy kreacji i zabaw oraz zajęcia zumby i nordic walkingu - to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały na mieszkańców miasta w ramach pierwszego Świętochłowickiego Śniadania na trawie - czytamy na stronie świętochłowickiego magistratu.

Swojego zadowolenia nie ukrywał też pomysłodawca tej akcji - prezydent Świętochłowic Daniel Beger.

Śniadania na trawie to nowy projekt, który jest w tym roku realizowany w strefie piknikowej OSIR Skałka. Terminarz kolejnych eventów przedstawia się następująco:

  • 24 Lipiec: 10:00 - 14:00
  • 7 Sierpień: 10:00 - 14:00
  • 21 Sierpień: 10:00 - 14:00