Świętochłowickie szkoły mają czym się chwalić. Wszystko zobaczysz na filmach!

W ostatnich dniach w internecie pojawiło się wiele przepięknych i bardzo ciekawych filmów, które nagrywane były w świętochłowickich szkołach. Dzięki nim właśnie uczniowie i kadra nauczycielska chce wyjść w miasto, aby pokazać walory i klimat tych placówek, a także realizowane tam ciekawe projekty. To również świetna okazja do pokazania talentów drzemiących w najmłodszych pokoleniu świętochłowiczan.

Szkoly

Jest co oglądać i serce rośnie, widząc olbrzymie zaangażowanie. Dlatego postanowiliśmy zebrać je wszystkie w jednym miejscu. Widać, jak olbrzymia praca jest wykonywana dla poprawy jakości nauczania w mieście. Wkrótce rozpocznie się rekrutacja uczniów na nowy rok szkolny - jest więc w czym wybierać!

Wiruso-ochrona w Szkole Podstawowej nr 8

Przez ostatnie tygodnie uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 8 w Świętochłowicach brali udział w akcji informacyjno-edukacyjnej, pt. Wirusoochrona. Celem tego projektu była, m.in. promocja podstawowych zasad higieny osobistej w celu zapobiegania chorobom zakaźnym przenoszonym drogą kropelkową ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki koronawirusa i grypy.

Wideo wycieczka po Szkole Podstawowej nr 2

Okolicznościowy materiał zachęcający do korzystania z oferty edukacyjnej szkoły jest również zachętą dla rodziców wszystkich przedszkolaków z rocznika 2014 do odwiedzenia placówki 4 marca o godz 17.00, kiedy to zorganizowane zostanie specjalne spotkanie.

Z Mozartem i Chrobrym w Szkole Podstawowej nr 19

Film promujący działalność szkoły zrealizowany został również w lipińskiej "dziewiętnastce". W formie wirtualnego spaceru po szkole i z Mozartem i Chrobrym pod rękę - co ciekawe w tanecznym i skocznym rytmie!

Zaproszenie do Szkoły Podstawowej nr 4

Pogodny, optymistyczny i bardzo ciekawy film powstał również w Szkole Podstawowej nr 4.

Szkoła Podstawowa nr 1 w niezwykle humorystycznej oprawie

Uczniowie i kadra ze szkoły w Piaśnikach postawili na wesołe wideo zaproszenie w humorystycznej oprawie. Prym wiodą oczywiście uczniowie!

Chropaczów jak Hogwart i powstaje Chropward! Ale tylko w SP 17 z oddziałami integracyjnymi

Czary Mary, bajkowe klimaty i świetnie odegrane role. To zaleta filmu zrealizowanego kilka tygodni temu w Szkole Podstawowej nr 17. Uważajcie przy oglądaniu i dajcie się zaczarować!

Prezentacja Szkoły Podstawowej nr 8

W niebanalny sposób swoją prezentację zaproponowała Szkoła Podstawowa nr 8. Trzeba przyznać, że profesjonalizm najwyższych lotów!