Szykuj się do festynu! Kolejny już w najbliższą sobotę na Zgodzie!

Drugi z czterech, lub pięciu dzielnicowych festynów odbędzie się w najbliższą sobotę. Tym razem śląskie szlagiery będą wybrzmiewać na Zgodzie. Już o godzinie 16:00 rozpocznie się muzyczno - taneczna impreza w parku przy Centrum Kultury Śląskiej w ramach cyklu: Muzyczne spotkania sąsiadów z Radiem Silesia. Wiemy, kto wystąpi tym razem!

Festyn w Piaśnikach

W trakcie tego festynu zagrają ADI i zespół Travers. Znów będzie podobnie wesoło i przyjemnie, jak 2 tygodnie temu w Piaśnikach. Przybliżamy więc wykonawców, którzy wezmą udział w festynie.

ADI, czyli Adam Janosh to wokalista, kompozytor, autor tekstów, aranżer. Pochodzi z Siemianowic Śląskich, lecz na stałe mieszka w Niemczech. Gra na keybordzie i na akordeonie. W swoim dorobku ma 3 płyty CD, jedną DVD, a także sporo teledysków. Sam komponuje swoje piosenki, pisze również teksty. Próbka umiejętności wokalisty i muzyka poniżej.

Kolejnym wykonawcą jest zespół Travers. Jak czytamy na stronie internetowej zespołu, w obecnym trzyosobowym składzie od wielu lat bawi ludzi w całym kraju na wszelakich imprezach, gdzie jest tylko zapotrzebowanie na dobrą zabawę i miłe spędzenie wolnego czasu. Zespół powstał już w 1997 roku. Założycielem, wokalistą oraz klawiszowcem w trio jest Mirosław Szulc. W skład zespołu wchodzi również Marcelina Siewior oraz Wojciech Gembała, który gra na gitarze, śpiewa oraz prowadzi wszelkie zabawy podczas imprez (za stroną wedding.pl). Posłuchajcie, jak pięknie śpiewają o starzikach!

W najbliższy weekend ma być dobra pogoda, więc zamiast siedzieć w domu przy telewizorze warto wybrać się na Zgodę, aby w rytmie śląskich szlagierów dać się pokołysać przebojom, które tak łatwo wpadają przecież w ucho. Jak zwykle, po imprezie opublikujemy galerię zdjęć z festynu!