Ten mężczyzna ukradł konsolę gier w Świętochłowicach. Szuka go Policja!

Po raz kolejny Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach zwraca się do mieszkańców o pomoc w ustaleniu tożsamości i miejsca pobytu osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa w Świętochłowicach. Tym razem chodzi o kradzież konsoli gier z jednego ze świętochłowickich sklepów.

Zgodnie z informacjami, jakie dziś pojawiły się na stronie KMP Świętochłowice, mężczyzna, którego wizerunek został utrwalony na zdjęciach z monitoringu miał dopuścić się kradzieży w jednym ze sklepów na terenie naszego miasta. Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Policją.

Do tego zdarzenia miało dojść 29 września 2021 roku. Kamery zarejestrowały w tym sklepie mężczyznę w charakterystycznej czapce, który ładuje do torby konsolę, po czym wychodzi ze sklepu. Nie wiadomo, czy jest mieszkaniec Świętochłowic.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

czytaj więcej:

Świętochłowice narkotyki i lewy tytoń

Narkotyki i lewe papierosy. Nielegalny biznes w Lipinach

Świętochłowice plantacja marihuany 1

Zlikwidowano plantację marihuany w Świętochłowicach

Świętochłowice policja mandat

Rowerem po alkoholu. Teraz to bardzo droga przejażdżka

Świętochłowice Staw Zacisze Magiera fotopolska eu 338544

Świętochłowice. W stawie Magiera wyłowiono zwłoki kobiety

60 670803

Niedoszły piroman ze Świętochłowic został aresztowany

Chebzie remont

W Chebziu zwinęli asfalt za zjazdem z DTŚ. Roboty do soboty

Dziki na OSIR Skałka

Dziki opanowały OSIR Skałka. Lepiej tam dzisiaj...