Ten mężczyzna ukradł konsolę gier w Świętochłowicach. Szuka go Policja!

Po raz kolejny Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach zwraca się do mieszkańców o pomoc w ustaleniu tożsamości i miejsca pobytu osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa w Świętochłowicach. Tym razem chodzi o kradzież konsoli gier z jednego ze świętochłowickich sklepów.

Zgodnie z informacjami, jakie dziś pojawiły się na stronie KMP Świętochłowice, mężczyzna, którego wizerunek został utrwalony na zdjęciach z monitoringu miał dopuścić się kradzieży w jednym ze sklepów na terenie naszego miasta. Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Policją.

Do tego zdarzenia miało dojść 29 września 2021 roku. Kamery zarejestrowały w tym sklepie mężczyznę w charakterystycznej czapce, który ładuje do torby konsolę, po czym wychodzi ze sklepu. Nie wiadomo, czy jest mieszkaniec Świętochłowic.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.

czytaj więcej:

Świętochłowice Nielegalny rodzinny biznes

Nielegalny „rodzinny biznes” w Świętochłowicach

Swiętochłowice znalezione zwłoki

Zwłoki znalezione w Swiętochłowicach. Odtworzono wygląd

Świętochłowice nowy naczelnik drogówki

Nowy naczelnik drogówki w Świętochłowicach

Policja Świętochłowice

Szybka i droga przejażdżka przez Świętochłowice

Maseczki

Policja sprawdza maseczki w komunikacji publicznej. Nosisz?

Ląska policja zatrzymanie

Pirat drogowy w ciężarówce w Świętochłowicach. 3 promile!

Świonek maskotka Straży Miejskiej

Straż Miejska w Świętochłowicach ma pełne ręce roboty