Ten mężczyzna ukradł konsolę gier w Świętochłowicach. Szuka go Policja!

Po raz kolejny Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach zwraca się do mieszkańców o pomoc w ustaleniu tożsamości i miejsca pobytu osoby podejrzanej o popełnienie przestępstwa w Świętochłowicach. Tym razem chodzi o kradzież konsoli gier z jednego ze świętochłowickich sklepów.

Zgodnie z informacjami, jakie dziś pojawiły się na stronie KMP Świętochłowice, mężczyzna, którego wizerunek został utrwalony na zdjęciach z monitoringu miał dopuścić się kradzieży w jednym ze sklepów na terenie naszego miasta. Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Policją.

Do tego zdarzenia miało dojść 29 września 2021 roku. Kamery zarejestrowały w tym sklepie mężczyznę w charakterystycznej czapce, który ładuje do torby konsolę, po czym wychodzi ze sklepu. Nie wiadomo, czy jest mieszkaniec Świętochłowic.

Świadków zdarzenia, osoby mogące rozpoznać podejrzewanego lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach pod nr tel. 47 85 44 280, pocztą elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl lub z dowolną jednostką Policji osobiście, lub telefonicznie pod numerem 112.