Ten mężczyzna zaczepia kobiety w Świętochłowicach? Na Facebooku zawrzało!

Świętochłowice - ten mężczyzna straszy kobiety?

Od kilku dni, w różnych miejscach na Facebooku pojawiają się ostrzeżenia przed nieznanym mężczyzną, który ma śledzić kobiety w naszym mieście, a nawet je zaczepiać. Czy ktoś zna tego mężczyznę?

Mężczyzna jest widywany w centrum miasta. Nosi bluzy z kapturem, maseczkę, może chodzić w szortach. Jak dotąd nie udało się sfotografować jego twarzy. Przestrogi przed tym nieznajomym pojawiły się już kilka razy.

  - Uwaga Świętochłowice: Dziś koło 11:30 śledził mnie i moją przyjaciółkę. Zagadywał i miał przy sobie scyzoryk. Kręci się na Dworcowej i Katowickiej - czytamy w jednym z takich postów.
  Takie posty pojawiły się w niedzielę 30 maja na Facebooku
  Zdjęcie pochodzi z grupy "Chropaczów - Moja Dzielnica"
   - Od kilku dni widuje tego typa, wystaje po kilka godzin w jednym miejscu między innymi na skrzyżowaniu Katowickiej i Pocztowej, na Katowickiej koło Lotto i na Bytomskiej koło starej Żabki - czytamy w kolejnym z postów w innej dyskusji.

   Podobne ostrzeżenia na Facebooku ukazywały się już wcześniej, choć nie wiadomo na 100%, czy przedstawiały tego samego mężczyznę. Na tę chwilę nie wiemy jeszcze, czy mężczyzna został zgłoszony Policji, jako stwarzający niebezpieczeństwo. O tej sprawie będziemy jeszcze informować. Tymczasem prosimy - uważajcie!

   czytaj więcej: