Trzymał ponad 2 tysiące działek amfetaminy w mieszkaniu w Świętochłowicach

Policja świętochłowice zatrzymanie dilera

Kolejnego ważnego zatrzymania dokonali policjanci z sekcji kryminalnej KMP Świętochłowice. W jednym z mieszkań na terenie naszego miasta, 32-letni mężczyzna przechowywał prawie 2,4 tys dawek amfetaminy. Narkotyki znaleziono m.in. w lodówce.

To zatrzymanie jest efektem współpracy kryminalnych ze Świętochłowic i policjantów z Wydziału do spraw Przestępczości Narkotykowej KWP w Katowicach. Jak podaje strona internetowa świętochłowickiej komendy, stróże prawa wpadli na trop mężczyzny, który w swoim mieszkaniu przechowywał znaczne ilości narkotyków. Wspólnie wkroczyli do mieszkania 32-latka, znajdując tam blisko 2,4 tysiąca działek dilerskich amfetaminy oraz dopalacze.

Ustalenia śledczych wskazywały już wcześniej, że namierzany mężczyzna może ukrywać w mieszkaniu narkotyki oraz nimi handlować. W trakcie interwencji w jego mieszkaniu użyto wyspecjalizowanego do wykrywania narkotyków psa. Podczas przeszukania ich podejrzenia potwierdziły się. Znaleźli tam amfetaminę z której można było przygotować blisko 2,4 tysiąca działek dilerskich i kilkanaście porcji suszu roślinnego nowej substancji psychoaktywnej, czyli tak zwanego „dopalacza”.

Narkotyki przechowywane były m.in. w lodówce. Mężczyzna został natychmiast zatrzymany i trafił do policyjnej celi, a następnie został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Prokurator objął go policyjnym dozorem. Za przestępstwo, którego się dopuścił, może trafić za kraty nawet na 10 lat.

KMP Świętochłowice

czytaj więcej:

Policja Świętochłowice

Chodził po ulicach Świętochłowic, a powinien siedzieć

Świętochłowice zatrzymany

Narkotyki, wyrok sądu i próba skorumpowania policjantów

Znęcał się policja świętochłowice

Znęcał się nad matką. Prokurator wyrzucił go z mieszkania!

236937776 901028017175278 84404101435627925 n

AKTUALIZACJA: 20-letnia Agnieszka z Chorzowa odnaleziona!

Policja Świętochłowice

Szukali go listem gończym. Wpadł w sidła z trzema promilami

Śląska Policja

Włamał się do fryzjera w Świętochłowicach. Teraz posiedzi

Policja edukuje w sprawie bezpieczeństwa dzieci

Policja edukuje w sprawie bezpieczeństwa dzieci. To ważny...