W Lipinach lądował helikopter LPR. To się stało na osiedlu Matylda

Do zdarzenia związanego z koniecznością sprowadzenia helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego doszło dziś wieczorem w Lipinach. Helikopter lądował na boisku, obok nowego placu zabaw, przy Osiedlu Matylda. Na miejscu zebrało się wielu mieszkańców, którzy obserwowali akcję ratunkową.

LPR

Z tych informacji, które już posiadamy wynika, że jedna osoba została zabrana przez helikopter LPR. Skontaktowaliśmy się z Rzecznik Prasową świętochłowickiej policji, która poinformowała, że doszło tam do zdarzenia w jednym z mieszkań w tej dzielnicy.

Helikopter zabrał mężczyznę, któremu wcześniej pomocy udzielali policjanci - skierowani tam na interwencję. Na tę chwilę policja pracuje jeszcze na miejscu i nie udziela się żadnych innych informacji. Będziemy aktualizować artykuł po uzyskaniu kolejnych danych o zdarzeniu.

czytaj więcej:

Świętochłowice Handlował nielegalnie egzotycznymi pająkami

Handlował nielegalnie pająkami, wpadł… w policyjną sieć

Świetochłowice Zatrzymany złodziej

Włamania, kradzieże i jazda po alkoholu

Świętochłowice policja

Podziękowanie za uratowanie życia jedenastolatki

Świętochłowice zatrzymani z narkotykami

Czterech mężczyzn wpadło z narkotykami

49 589174

Akcja Znicz 2021. Zmiany w ruchu drogowym w Świętochłowicach

Zatrzymanie 30-latka w Świętochłowicach

Ukrywał narkotyki w skarpetkach

Pożar Świętochłowice Wiśniowa przy budowie nowego osiedla 3

Pożar na budowie osiedla na Zgodzie. To mogło być podpalenie