Wikipedia.pl
LPR

W Lipinach lądował helikopter LPR. To się stało na osiedlu Matylda

Do zdarzenia związanego z koniecznością sprowadzenia helikoptera Lotniczego Pogotowia Ratunkowego doszło dziś wieczorem w Lipinach. Helikopter lądował na boisku, obok nowego placu zabaw, przy Osiedlu Matylda. Na miejscu zebrało się wielu mieszkańców, którzy obserwowali akcję ratunkową.

Z tych informacji, które już posiadamy wynika, że jedna osoba została zabrana przez helikopter LPR. Skontaktowaliśmy się z Rzecznik Prasową świętochłowickiej policji, która poinformowała, że doszło tam do zdarzenia w jednym z mieszkań w tej dzielnicy.

Helikopter zabrał mężczyznę, któremu wcześniej pomocy udzielali policjanci - skierowani tam na interwencję. Na tę chwilę policja pracuje jeszcze na miejscu i nie udziela się żadnych innych informacji. Będziemy aktualizować artykuł po uzyskaniu kolejnych danych o zdarzeniu.

czytaj dyskusję

Michał

Z uzyskanych "drogą pantoflową" informacji wynika, że w jednym z mieszkań przy ul. ks. Michalskiego (Ehoj) doszło do zdarzenia z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Poszkodowany z ranami szyji przetrasnportowany został przez śmigłowiec LPR. Helikopter rzeczywiście lądował na boisku przy os. Matylda.

Polecamy: