W Piaśnikach powstały nowe miejsca parkingowe. Zobacz, gdzie możesz teraz zaparkować

Inwestycji drogowych w Świętochłowicach ciąg dalszy. To jednak nie tylko drogi, ale także infrastruktura parkingowa czy chodniki. Cieszy, że ciągle coś się dzieje, zaś z tej realizacji zadowoleni będą przede wszystkim mieszkańcy Piaśnik.

Wszyscy wiemy, że na osiedlach Świętochłowic brakuje parkingów, problemem jest przede wszystkim brak stosownego miejsca, gdzie takowe mogłyby powstać. Nie każdy z osiedlowych terenów należy oczywiście do miasta, lecz tam, gdzie są możliwości - miasto reaguje. I tak się właśnie stało w Piaśnikach. Tam nowe miejsca parkingowe powstały właśnie przy ul. Powstańców Śląskich.

Informację o zakończeniu prac ogłosiła miejska spółka Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, która tę inwestycję zrealizowała. Zdjęcia z prac znajdziecie w naszej galerii.

To jednak ciągle nie koniec, bowiem dowiedzieliśmy się, że już wkrótce rozpoczną się kolejne inwestycje, o których wkrótce napiszemy. Uchylając tylko rąbka tajemnicy - w centrum szykują się kolejne duże zmiany w organizacji ruchu. To będą naprawdę duże zmiany.

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Park Śląski z lotu ptaka

W Parku Śląskim będzie jeden wspólny bilet na cały park

Swietochlowice tramwaj

Tramwaje w Świętochłowicach pojadą szybciej?...

Ogrodek

Działkowiczu ze Świętochłowic - bądź czujny i...

Gondole elka

Park Śląski: Nowe oblicze kultowej Elki