W Świętochłowicach znaleziono pieniądze. Zobacz, jak to się stało

Kasa

Świętochłowicka Policja poinformowała, że poszukuje właściciela pieniędzy, które zostały znalezione w ubiegłym tygodniu. Doszło do tego przy jednym z bankomatów w naszym mieście.

Jak czytamy na stronie internetowej KMP Świętochłowice, w ub. tygodniu na Policję zgłosił się mężczyzna, który przy jednym z bankomatów w placówce bankowej na terenie Świętochłowic znalazł pieniądze.

Właściciel znalezionej gotówki, który będzie potrafił udokumentować własność pieniędzy, proszony jest o zgłoszenie się w celu ich odebrania do Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach. Zaś osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w powyższej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach pod numerem tel.: 47 85 442 66.

Jeśli właściciel gotówki się nie odnajdzie, zostanie ona przekazana do biura rzeczy znalezionych, które jest prowadzone przez Urząd Miejski w Świętochłowicach. Tam pieniądze zostaną zdeponowane na okres 2 lat na specjalnym bankowym subkoncie. Jeśli w ciągu dwóch lat właściciel się nie odnajdzie - przepadną na rzecz gminy.

czytaj więcej:

Pies

Zwierzęta na służbie. Nowa ustawa zapewni im...

Pocsk

W stawie Wąwóz znaleziono pocisk...

Wozek

Piękny gest świętochłowickich policjantów....

Policja

Dyscyplina i rozwaga na Wielkanoc. Zobacz apel...

Zatrzymana

Napaść na policjantów w Świętochłowicach....

Policja pobicie

Za brak maseczki wyproszony z autobusu. Później...

Policja maseczki

Policjanci sprawdzają czy mieszkańcy...