W Świętochłowicach znaleziono pieniądze. Zobacz, jak to się stało

Kasa

Świętochłowicka Policja poinformowała, że poszukuje właściciela pieniędzy, które zostały znalezione w ubiegłym tygodniu. Doszło do tego przy jednym z bankomatów w naszym mieście.

Jak czytamy na stronie internetowej KMP Świętochłowice, w ub. tygodniu na Policję zgłosił się mężczyzna, który przy jednym z bankomatów w placówce bankowej na terenie Świętochłowic znalazł pieniądze.

Właściciel znalezionej gotówki, który będzie potrafił udokumentować własność pieniędzy, proszony jest o zgłoszenie się w celu ich odebrania do Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach. Zaś osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w powyższej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Świętochłowicach pod numerem tel.: 47 85 442 66.

Jeśli właściciel gotówki się nie odnajdzie, zostanie ona przekazana do biura rzeczy znalezionych, które jest prowadzone przez Urząd Miejski w Świętochłowicach. Tam pieniądze zostaną zdeponowane na okres 2 lat na specjalnym bankowym subkoncie. Jeśli w ciągu dwóch lat właściciel się nie odnajdzie - przepadną na rzecz gminy.

czytaj więcej:

Ogrodek

Działkowiczu ze Świętochłowic - bądź czujny i...

Policja

Policja zaprasza świętochłowickich maturzystów....

Przejscie

Już wkrótce ważne zmiany w przepisach ruchu...

Pirat

Jechał bez prawka i na podwójnym gazie. Wpadł...

Wandal

Z kopniakami do ośrodka pomocy społecznej....

Sznupek 1

Sznupek w odwiedzinach u 5-latka. To nagroda za...

Stalker

W Świętochłowicach zatrzymano stalkera z Bytomia