W Świętochłowicach znów można będzie pójść na basen! Kto się wybiera?

Bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców, którzy aktywnie lubią spędzać czas na sportowo. Od 12 lutego złagodzone zostały niektóre obostrzenia i dzięki temu będzie można korzystać już z niektórych form aktywnego wypoczynku i rekreacji.

Skalka

Uruchomione zostaną m.in. baseny , lodowiska oraz miejsca do uprawiania sportu na na wolnym powietrzu (np. boiska i place zabaw). Stosowny komunikat w tej sprawie wydał dziś Ośrodek Sportu i Rekreacji Skałka w którym czytamy:

Na ten moment przyszło trochę czekać, ale wreszcie nadszedł. Choć niestety nie możemy udostępnić wszystkich naszych obiektów, to jednak od jutra na część z nich możemy Państwa zaprosić. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dn. 11 lutego 2021r. od 12 lutego zapraszamy na basen kryty przy ul. Zubrzyckiego 38 czynny codziennie od godz. 8.00 - 20.00, lodowisko na terenie OSiR "Skałka", czynne od poniedziałku do piątku od godz. 14.00 do 20.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 10.00 - 20.00, boisko Orlik "Skałka" - czynne poniedziałek, środa i piątek od godz. 8.00 do 20.00, wtorek, czwartek czynne od godz. 8.00 do 22.00 oraz w soboty i niedziele czynne od godz. 10.00 do 20.00, oraz na obiekty sportowe na wolnym powietrzu dopuszczone do korzystania zgodnie z w/w Rozporządzeniem. Ze względu na zalegający śnieg boisko Orlik w Chropaczowie pozostaje zamknięte. Prosimy wszystkich, którzy nas odwiedzą o dostosowanie się do obowiązujących przepisów oraz poleceń obsługi, w szczególności o zachowanie dystansu, dezynfekcję dłoni oraz zakładanie maseczki.

Na ten moment przyszło trochę czekać, ale wreszcie nadszedł. Choć niestety nie możemy udostępnić wszystkich naszych...

Opublikowany przez OSIR Skałka Czwartek, 11 lutego 2021

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Klatki

Trwają remonty klatek schodowych w...

Budzet swiony

Rusza kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego...

Metalowcow

Zakończył się remont ul. Metalowców

Policja

Zatrzymano graficiarzy ze Świętochłowic, bo...