W świętochłowickich szkołach powstaną nowe boiska. Podpisano już umowy

Podpisanie umowy na nowe boiska w Świętochłowicach

Dobre informacje przekazał dziś prezydent oraz świętochłowicki magistrat. W Urzędzie Miejskim podpisane zostały umowy na nowe boiska w szkołach podstawowych nr 2 oraz nr 10. Obie inwestycje mają być gotowe do końca wakacji, aby z nowym rokiem szkolnym mogli z nich już korzystać uczniowie.

Przy Szkole Podstawowej nr 2 w Świętochłowicach powstanie boisko do minisiatkówki. Z kolei Szkoła Podstawowa Specjalna nr 10 doczeka się przebudowy swoich boisk. W piątek, 2 lipca br., Prezydent Miasta – Daniel Beger, podpisał stosowne umowy z wykonawcą projektów – firmą CHEC-SPORT, która od ponad 20 lat buduje obiekty sportowo-rekreacyjne - informuje strona Urzędu Miejskiego.

- Budowa boiska do minisiatkówki w SP2 zakończy się do 55 dni od przekazania terenu budowy. Czekają na nie uczniowie, zwłaszcza że szkoła ma klasy sportowe, a od niedawna także Uczniowski Klub Sportowy "Dwójka". Z kolei przebudowa zespołu boisk szkolnych w SP10 to inwestycja wyczekiwana od 2008 roku! W końcu zostanie sfinalizowana, stanie się to za ok. 2 miesiące - poinformował prezydent Daniel Beger.

W uroczystości podpisania umowy wzięli ponadto udział dyrektorzy obu placówek, a także radni: Jadwiga Garbaciok, Agnieszka Beger i Jacek Kamiński.

czytaj więcej:

Warsztaty z robotyki mbp

Mali inżynierowie konstruowali i budowali roboty

Lato w CIS Świętochłowice trwa. Ciekawe zajęcia z kodowania na macie

Lato w CIS Świętochłowice trwa. Ciekawe zajęcia na macie!

Budzet

Wnioski do budżetu obywatelskiego Świętochłowic złożone

Beeb 607976346 e1536090514893

Dzień Miodu w Skansenie już w tę niedzielę. Wybierz się!

Nowe pracownie w Zespole Szkół Technicznych i Zawodowych w Świętochłowicach 2

Nowe pracownie w Zespole Szkół Technicznych i Zawodowych

Cis

Mieszkańcu, zgłoś się do projektu „Aktywna Przyszłość”

Dzień dziecka 2021 Świętochłowice

Zmiana terminu Dnia Dziecka na Skałce. Wszystko przez...