Wakacyjne dyżury przedszkoli w Świętochłowicach. Jest harmonogram

Wkrótce wakacje, w tym czasie rodzice dzieci w wieku przedszkolnym często korzystają również z wakacyjnej oferty świętochłowickich przedszkoli. Komunikat o działalności tych placówek w trakcie tegorocznych wakacji opublikował Miejski Zarząd Oświaty w Świętochłowicach.

ARC
Przedszkole

Kiedy trzeba zgłosić dziecko na wakacyjny, przedszkolny dyżur?

Rodzice dzieci, którzy planują skorzystać z dyżuru wakacyjnego w przedszkolu, do którego aktualnie w roku szkolnym 2020/2021 uczęszcza dziecko, zobowiązani są zgłosić ten fakt w macierzystej placówce do 26 maja br. (złożenie deklaracji). W przypadku potrzeby skorzystaniu z dyżuru w kolejnym miesiącu, kiedy przedszkole macierzyste jest nieczynne, rodzice winni zgłosić powyższą potrzebę w swoim przedszkolu do 28 maja.

Jak to zrobić?

Świętochłowickie MZO informuje, że kierowanie dzieci do dyżurujących przedszkoli w miesiącu lipcu i sierpniu 2021 roku, będzie odbywać się drogą telefoniczną za pośrednictwem Miejskiego Zarządu Oświaty w Świętochłowicach, w terminie od 7 czerwca br. do 22 czerwca br.

Ważna informacja

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną i wynikające z niej zagrożenia, kierowane do dyżurujących przedszkoli będą wyłącznie dzieci uprzednio zgłoszone w swoich przedszkolach.

Pobierz listę dyżurów świętochłowickich przedszkoli