We własnym gronie

3 października w hali sportowej SP 1 rozegrano turniej zawodniczek MUKS Skałka - Śląsk Świętochłowice o puchar Dyrektora SP 1. Ze względu na pandemię nie zapraszano drużyn z innych szkół, decydując się na tzw. „turniej wewnętrzny”, w którym uczestniczyły cztery zespoły zawodniczek MUKS. Grano systemem pucharowym.

Attachment1 3

W półfinałach zespół z kapitanem Pauliną Hołub pokonał zespół Klaudii Matuszczyk 11:9, a w drugiej parze drużyna Wiktorii Herrmann pokonała team Wiktorii Wieczorek 13:11. W meczu o III miejsce „Wieczorki” wygrały z Matuszczykami 9:6, a w meczu finałowym padł remis 9:9 i pierwsze miejsce w turnieju przyznano obu drużynom. Podczas podsumowania turnieju wręczono finalistkom Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej w kategorii młodziczek i juniorek młodszych pamiątkowe dyplomy uznania za udział mistrzostwach, medale za IV miejsca w Polsce oraz sprzęt sportowy w postaci piłek, dresów, strojów meczowych przez Chorzowsko - Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Chorzowie. Składy zespołów rywalizujących w V turnieju o Puchar Dyrektora SP 1:

I – Wiktoria Herrmann, Julia Grzesista, Vanessa Gudyka, Oliwia Janota, Oktawia Iwaniuk, Wiktoria Wasilke, Ewelina Wasilke.

II - Paulina Hołub, Kinga Nycek, Oliwia Drzewiecka, Karolina Ratajczak, Oliwia Korbaś, Wiktoria Nowak, Nikola Nowak.

III - Wiktoria Wieczorek, Nikola Trocer, Zuzanna Kudłacik, Vanessa Grzegorczyk, Jessica Legęza, Paulina Dziewięcka, Nicola Muras.

IV – Klaudia Matuszczyk, Sara Nowak, Julia Ulijarczyk, Oliwia Ronc, Dominika Jędrzejczyk, Oliwia Zygarska, Lilianna Henisz.