Więcej całodobowych Biedronek. Czy są takie w Świętochłowicach?

Sieć sklepów Biedronka w ramach Akcji 24 rozszerza liczbę placówek, które są czynne przez całą dobę. Jest ich już ponad 400 w całym kraju, w tym 2 w Świętochłowicach.

Biedronka2

Klienci sieci Biedronka mogą teraz zrobić zakupy o dowolnej porze. Ponad 400 sklepów w tygodniu czynnych jest całą dobę, a blisko 2,5 tys. kolejnych co najmniej do 23.30.

- W ten sposób ruch klientów powinien rozłożyć się w sklepach bardziej równomiernie, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę kupujących. Mamy też specjalne oferty, które sprawią, że zakupy w Biedronce będą nie tylko bezpieczniejsze, ale też bardziej opłacalne – mówi Maciej Łukowski, dyrektor działu zakupów i członek zarządu sieci Biedronka.

Dla klientów, którzy odwiedzą Biedronkę między 22.00 a 6.00 przygotowano specjalną promocję. Specjalna oferta czeka także na seniorów, którzy kupują w wyznaczonych dla nich godzinach.

Które Biedronki w Świętochłowicach są czynne całą dobę?

Spośród ponad 400 Biedronek czynnych całą dobę dwie znajdują się w Świętochłowicach – to sklepy przy ul. Bukowej 158 oraz ul. Śląskiej 111. Pozostałe sklepy w Świętochłowicach wydłużyły czas pracy – przy ul. Katowickiej 31, ul. Bp. Teodora Kubiny 7 oraz Barlickiego 34 do godz. 23.30, a przy ul. Sportowej do godz. 23.00.

fot. biedronka.pl