Wielkanoc w Świętochłowicach. Stań do konkursu i pochwal się swoim koszyczkiem

Koszyczek

Większość z mieszkańców Świętochłowic co rok przygotowuje świąteczne koszyczki wielkanocne. Dzieci, a często całe rodziny, uwielbiają pójść z nimi do kościoła, aby poświęcić złożone w nim produkty. To tradycja, którą pielęgnujemy zawsze w Wielką Sobotę. Wielu z nas stara się, aby koszyczek miał nie tylko odpowiednią zawartość, ale także pięknie wyglądał. W tym roku jest okazja, aby się tym pochwalić, zaczyna się bowiem konkurs na najciekawszy i najbardziej oryginalny koszyczek. Jego organizatorem jest Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Będzie prowadzony w formule online.

Jak czytamy na stronie CKŚ, forma, jak i technika jest dowolna (może to być zdjęcie koszyczka, skan rysunku przedstawiającego koszyczek etc.). Udział w konkursie jest nieograniczony wiekowo, każdy uczestnik ma prawo do przesłania jednego zdjęcia (ewentualnie kolażu tego samego obiektu) Koszyczka Wielkanocnego.

Zdjęcie oraz wypełnione karty zgłoszeniowe, jak i formularz RODO należy przesłać na adres e-mail: konkurs@cks.org.pl (w temacie należy dopisać „koszyk – imię i nazwisko”). Karty zgłoszeniowe oraz formularze RODO są dostępne do pobrania na stronie organizatora (trzeba kliknąć w plakat), zgłoszenie należy przesłać do dnia 26.03.2021 r.

Głosowanie rozpocznie się 29 marca 2021 w samo południe i zakończy 2 kwietnia również w południe. Przesłane zdjęcia zostaną udostępnione na stronie facebookowej Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach, gdzie poprzez liczbę polubień pod zdjęciem zostanie wyłoniony zwycięzca.

Szczegóły konkursu na stronie www.cks.org.pl