Wielkanoc w Świętochłowicach. Stań do konkursu i pochwal się swoim koszyczkiem

Koszyczek

Większość z mieszkańców Świętochłowic co rok przygotowuje świąteczne koszyczki wielkanocne. Dzieci, a często całe rodziny, uwielbiają pójść z nimi do kościoła, aby poświęcić złożone w nim produkty. To tradycja, którą pielęgnujemy zawsze w Wielką Sobotę. Wielu z nas stara się, aby koszyczek miał nie tylko odpowiednią zawartość, ale także pięknie wyglądał. W tym roku jest okazja, aby się tym pochwalić, zaczyna się bowiem konkurs na najciekawszy i najbardziej oryginalny koszyczek. Jego organizatorem jest Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach. Będzie prowadzony w formule online.

Jak czytamy na stronie CKŚ, forma, jak i technika jest dowolna (może to być zdjęcie koszyczka, skan rysunku przedstawiającego koszyczek etc.). Udział w konkursie jest nieograniczony wiekowo, każdy uczestnik ma prawo do przesłania jednego zdjęcia (ewentualnie kolażu tego samego obiektu) Koszyczka Wielkanocnego.

Zdjęcie oraz wypełnione karty zgłoszeniowe, jak i formularz RODO należy przesłać na adres e-mail: konkurs@cks.org.pl (w temacie należy dopisać „koszyk – imię i nazwisko”). Karty zgłoszeniowe oraz formularze RODO są dostępne do pobrania na stronie organizatora (trzeba kliknąć w plakat), zgłoszenie należy przesłać do dnia 26.03.2021 r.

Głosowanie rozpocznie się 29 marca 2021 w samo południe i zakończy 2 kwietnia również w południe. Przesłane zdjęcia zostaną udostępnione na stronie facebookowej Centrum Kultury Śląskiej w Świętochłowicach, gdzie poprzez liczbę polubień pod zdjęciem zostanie wyłoniony zwycięzca.

Szczegóły konkursu na stronie www.cks.org.pl

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Świętochłowice zatrzymany kierowca

Jechał „na bani”. Był poszukiwany listem gończym

Świętochłowice Co się dzieje na ul Średniej

Co się dzieje na ulicy Średniej? Najemcy stracą mieszkania?

Świętochłowice remont Skałki

Brakuje pieniędzy na remont „Skałki” w Świętochłowicach

Świętochłowice policjanci u uchodźców

Dzielnicowi ze Świętochłowic odwiedzają uchodźców z Ukrainy