Włamali się do myjni i ukradli pieniądze. Czy rozpoznajesz tych mężczyzn?

Dwóch złodziei włamało się do bezobsługowej myjni samochodowej przy ul. Karpackiej. Ukradli z niej pieniądze znajdujące się w specjalnych kasetach. Ściga ich Policja!

Polixcja

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Świętochłowicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży kaset z bilonem. Do zdarzenia doszło w nocy 26 lutego br. w Świętochłowicach przy ulicy Karpackiej, gdzie nieznani mężczyźni dokonali kradzieży z włamaniem do odkurzacza na bezobsługowej myjni. Wizerunek podejrzewanych zarejestrował monitoring. Śledczy dysponują zdjęciami mężczyzny, które prezentujemy poniżej, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

Osoby, które rozpoznają podejrzewanych lub mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia ich personaliów, prosimy o niezwłoczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach osobiście, telefonicznie pod nr tel. 47 85 44 255, 47 85 44 280, poprzez pocztę elektroniczną na adres e-mail: kryminalny@swietochlowice.ka.policja.gov.pl, bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 112. Policjanci gwarantują anonimowość.

Źródło: Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Peron gotowy do końca roku

Rozbrajają ekologiczną bombę

Śląsk ma różnych bohaterów ale tylko jeden...

Z kroniki policyjnej