Woskowijki - zdrowe i ekologiczne opakowania do żywności

Staramy się jeść zdrowo i ekologicznie. Zwracamy uwagę na skład żywności, jej pochodzenie, zawartość sztucznych konserwantów. Wspierajmy i upowszechniajmy te nawyki nie zapominając, że niezwykle ważnym elementem żywności jest także jej opakowanie. Liczne badania potwierdzają szkodliwość plastikowych pojemników czy folii, a nie wszystko da się zapakować w szkło. Rozwiązaniem tego problemu są woskowijki!

IMG 060

Nie ma zdrowszego opakowania do kanapek, które zabieramy do szkoły, pracy czy na wycieczkę!

Najprościej rzecz ujmując- woskowijki to tkaniny o różnej wielkości, wykonane z bawełny organicznej najwyższej jakości. Wszystkie są wycinane ręcznie w przydomowej manufakturze. Woskowijki są wyjątkowe, ponieważ do ich farbowania użyto tylko naturalnych barwników roślinnych np. z granatu, kurkumy, indygo czy migdałecznika chebułowca. Nie ma w nich żadnych sztucznych, toksycznych substancji, co gwarantuje nam bezpieczeństwo i zdrowie. Tkaniny zabezpieczone są specjalną mieszaniną wosku pszczelego, oleju jojoba i żywicy drzewnej.

Do korzyści stosowania woskowijek również zaliczamy dłuższą świeżość opakowanych produktów, wyeliminowanie folii i aluminium oraz produkcję mniejszej ilości śmieci.

Polecamy też świeczki z wosku pszczelego bez szkodliwych sztucznych aromatów, parafiny i innych ropopochodnych składników! Mają unikalny wygląd, piękny miodowo-woskowy zapach oraz zdrowotne właściwości.

EKOpaket
tel. 501 457 173
www.ekopaket.pl
https://www.facebook.com/Woskowijki-EKOpaket-102559017812219

czytaj więcej:

Marcin Banot Ninja Warrior Polska

Spiderman ze Świętochłowic wraca na tor Ninja Warrior Polska

Szopka w Panewnikach

Szopka w Panewnikach jest największa w regionie

Więtochłowice

Dbaj o swój organizm

Esport2

Rozwiniemy esport w Świętochłowicach – rozmowa...

1

Kulinarny wypad „chińczyków”

Ce742d950ca63a98d59ecec5eba0da2e XL

ZAGŁOSUJ NA NASZE PODWÓRKO

D7a332411e14769f300879cf8b1d4da6 XL

Wszystko o „Wiedźminie”