Wracają koncerty w Awersie. Zobacz, kto wkrótce zagra w Chropaczowie!

Music Pub Caffe Awers w Chropaczowie przy ul. Łagiewnickiej to jedno z niewielu miejsc w tej dzielnicy, gdzie w ostatnich latach można było posłuchać dobrej muzyki na żywo, a przy okazji coś sobie skonsumować. Właśnie pojawiła się dobra informacja, bo koncerty już za kilka dni wrócą do Awersu!

Jeden z koncertów w barze Awers

To jest dobra informacja dla tych mieszkańców, którzy lubią od czasu do czasu się "rozerwać". Nie ma lepszej okazji, niż wakacyjny koncert we własnej dzielnicy, a najbliższa pojawi się już 10 lipca. Tego bowiem dnia w Awersie zagra śląski zespół "418". Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, wstęp jest bezpłatny.

Zespół 418 to grupa ludzi ze Śląska powstała w 2019 roku z inicjatywy gitarzysty Czechola. Stawiamy na indywidualność, w której każdy słuchacz może odnaleźć siebie. Nasza muzyka to połączenie kilku różnych
gatunków rocka z domieszką bluesa i rock and rolla. Idziemy ciągle do przodu nie bojąc się zmian, uważając że najważniejsza jest dobra zabawa i radość z tworzenia czegoś nowego - możemy przeczytać w jednej z notek o zespole w internecie.

Ale to nie jedyny koncert, jaki odbędzie się w tym bardzo znanym w Chropaczowie miejscu. Już tydzień później, o tej samej godzinie w Awersie zagra zespół Grabers Band. Godzina rozpoczęcia ta sama i również wstęp bezpłatny. Na stronie internetowej tej kapeli czytamy:

Grabers Band to zespół dający solidną dawkę ROCK’a! Od 2006 roku poprzez scenę jak i nagrania studyjne przekazują swoją energię! Zespół tworzy 5 utalentowanych muzyków, a repertuar stanowią wyłącznie autorskie piosenki z przekazem napisanym przez życie.


czytaj więcej:

Zdjęcie Główne

Jura Krakowsko-Częstochowska - atrakcje dla każdego

Zdjęcie Główne

Mistrzostwa Świata w narciarstwie wodnym już w ten weekend!

Akukuotwarcie9

Śpiewy, tańce i zabawa. Akuku w Rudzie Śląskiej zaprasza!

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Największa wystawa zabawek w Polsce? Tylko w Muzeum Zabawek

Zdjęcie Główne

Moc atrakcji dla każdego! Katowicki Park Linowy Trzy Maupy

Wakacje w MDK Świętochłowice 9

Wakacje w Świętochłowicach. Zajęcia prowadzi także MDK

Plac zabaw w Piaśnikach u zbiegu ulic Chorzowskiej i Bieszczadzkiej

Place zabaw w Świętochłowicach. Kolorowy zawrót głowy