Wracają koncerty w Awersie. Zobacz, kto wkrótce zagra w Chropaczowie!

Jeden z koncertów w barze Awers

Music Pub Caffe Awers w Chropaczowie przy ul. Łagiewnickiej to jedno z niewielu miejsc w tej dzielnicy, gdzie w ostatnich latach można było posłuchać dobrej muzyki na żywo, a przy okazji coś sobie skonsumować. Właśnie pojawiła się dobra informacja, bo koncerty już za kilka dni wrócą do Awersu!

To jest dobra informacja dla tych mieszkańców, którzy lubią od czasu do czasu się "rozerwać". Nie ma lepszej okazji, niż wakacyjny koncert we własnej dzielnicy, a najbliższa pojawi się już 10 lipca. Tego bowiem dnia w Awersie zagra śląski zespół "418". Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00, wstęp jest bezpłatny.

Zespół 418 to grupa ludzi ze Śląska powstała w 2019 roku z inicjatywy gitarzysty Czechola. Stawiamy na indywidualność, w której każdy  słuchacz może odnaleźć siebie. Nasza muzyka to połączenie kilku różnych
gatunków rocka z domieszką bluesa i rock and rolla. Idziemy ciągle do przodu nie bojąc się zmian, uważając że najważniejsza jest dobra zabawa i radość z tworzenia czegoś nowego - możemy przeczytać w jednej z notek o zespole w internecie.

Ale to nie jedyny koncert, jaki odbędzie się w tym bardzo znanym w Chropaczowie miejscu. Już tydzień później, o tej samej godzinie w Awersie zagra zespół Grabers Band. Godzina rozpoczęcia ta sama i również wstęp bezpłatny. Na stronie internetowej tej kapeli czytamy:

Grabers Band to zespół dający solidną dawkę ROCK’a! Od 2006 roku poprzez scenę jak i nagrania studyjne przekazują swoją energię! Zespół tworzy 5 utalentowanych muzyków, a repertuar stanowią wyłącznie autorskie piosenki z przekazem napisanym przez życie.


czytaj więcej:

Sylwestrowa Moc Przebojów Stadion Śląski

Garstka niezaszczepionych wejdzie na Sylwestra z Polsatem

Kasztel w Szymbarku Foto Natalia Pacana Roman

Piękne krajobrazy, majestatyczne góry - karpating zaprasza!

Zdjęcie Główne

Nowe, atrakcyjne oferty w Kolejach Śląskich! Sprawdź i jedź

Paranienormalni CKŚ

Znany kabaret we wrześniu zawita do Centrum Kultury Śląskiej

Festyn w Piaśnikach

Szykuj się do festynu! Kolejny już w sobotę na Zgodzie!

Tryptyk Powstańczy

Wielkie widowisko wkrótce na Rynku w Bytomiu. 500 artystów!

Dwie wieze

Industriada w Świętochłowicach. Co zaplanowano?