Wszyscy Razem, Wszyscy Równi znów niosą radość dla dzieci ze Świętochłowic!

Po raz kolejny Stowarzyszenie Wszyscy Razem Wszyscy Równi zrobiło coś dobrego dla dzieci ze Świętochłowic. Trudno już zliczyć, ile takich szlachetnych inicjatyw wyszło w ramach tej organizacji. Jedno jest pewne. To najprężniej działający podmiot pomocowy dla dzieci ze Świętochłowic.

Stowarzyszenie WSZYSCY RAZEM WSZYSCY RÓWNI wspólnie z fundacją ING Dzieciom zorganizowali warsztaty plastyczne. Fundacja ING Dzieciom za pośrednictwem internetu będąc z uczestnikami w kontakcie przedstawiła dzieciom pięknie slajdy i informacje o ekologii, ochronie środowiska i również o efektach ekonomicznych.

Po prezentacji wolontariusze Stowarzyszenia przystąpili do przeprowadzenia warsztatów plastycznych. Na zdjęciach widać przepiękne prace wykonane przez wszystkich uczestników. Wśród pięknych kolorowych prac są i te które pomogą naszej przyrodzie, powstały także domki lęgowe oraz karmniki dla ptaszków, dla wiewiórek, domek dla jeży oraz makieta domku z lasem.

Wykonane kolorowe prace, dzieci oraz dorośli zabrali na pamiątkę tego dnia, a domki trafią na tereny należące do naszego miasta. Namalowany obraz będzie licytowany dla chorej mieszkanki Świętochłowic Oli Kretschmer. Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczestnikom i tym którzy pomogli w realizacji tego zadania. Przed nimi kolejne fajne pomysły.

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

IMG 20191114 114305 800

Izabela Kloc: Komisja Europejska bez konkretów...

605a5b56c8e1f29c51548653d6f1dfc8 XL

Kalina do trzech razy sztuka?

15d406f06ce12f2ac57cb5137d1afc69 XL

Niepodległa w Świętochłowicach

7081cca2f9cd0c06f2cce9e93d01dda9 XL

Porozumienie ws. budowy pomnika W. Korfantego...