Wszyscy Razem, Wszyscy Równi znów niosą radość dla dzieci ze Świętochłowic!

Wszyscy Razem Wszyscy Równi

Po raz kolejny Stowarzyszenie Wszyscy Razem Wszyscy Równi zrobiło coś dobrego dla dzieci ze Świętochłowic. Trudno już zliczyć, ile takich szlachetnych inicjatyw wyszło w ramach tej organizacji. Jedno jest pewne. To najprężniej działający podmiot pomocowy dla dzieci ze Świętochłowic.

Stowarzyszenie WSZYSCY RAZEM WSZYSCY RÓWNI wspólnie z fundacją ING Dzieciom zorganizowali warsztaty plastyczne. Fundacja ING Dzieciom za pośrednictwem internetu będąc z uczestnikami w kontakcie przedstawiła dzieciom pięknie slajdy i informacje o ekologii, ochronie środowiska i również o efektach ekonomicznych.

Po prezentacji wolontariusze Stowarzyszenia przystąpili do przeprowadzenia warsztatów plastycznych. Na zdjęciach widać przepiękne prace wykonane przez wszystkich uczestników. Wśród pięknych kolorowych prac są i te które pomogą naszej przyrodzie, powstały także domki lęgowe oraz karmniki dla ptaszków, dla wiewiórek, domek dla jeży oraz makieta domku z lasem.

Wykonane kolorowe prace, dzieci oraz dorośli zabrali na pamiątkę tego dnia, a domki trafią na tereny należące do naszego miasta. Namalowany obraz będzie licytowany dla chorej mieszkanki Świętochłowic Oli Kretschmer. Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczestnikom i tym którzy pomogli w realizacji tego zadania. Przed nimi kolejne fajne pomysły.

Wszyscy Razem Wszyscy Równi

czytaj więcej:

Związkowcy z Sierpnia 80 witają premiera w Katowicach, 22 grudnia 2021

Górnicy z Sierpnia 80 przywitali premiera w Katowicach

Matrix media top7 glowne

TOP 7 produktów na Mikołajki 2021

Hotel Belmare 2

Jesienny odpoczynek nad polskim morzem? Dlaczego nie!

Zamek Krasiczyn

Zamek w Krasiczynie. Perła renesansu w Polsce zaprasza!

Gala Inicjatyw CIS Świętochłowice 4

Centrum Integracji Społecznej w Świętochłowicach ma 10 lat!

Niadanie skałka

Aktualizacja: Jutrzejsze "Śniadanie na trawie" odwołane

Warsztaty w CIS 6

Kreatywne poniedziałki w Centrum Integracji Społecznej