Wzruszające podziękowania dla świętochłowickich policjantów

„Jestem pełna szacunku i uznania dla ich postawy”… takie słowa uznania wpłynęły na ręce nadkomisarza Dawida Gila pełniącego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach. Jedna z mieszkanek naszego miasta dziękuje w swoim liście policjantom ze świętochłowickiej patrolówki za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych.

Kmp

Jak informuje Komenda Miejska Policji w Świętochłowicach, na ręce pełniącego obowiązki Komendanta Miejskiego Policji w Świętochłowicach nadkom. Dawida Gil wpłynął list pochwalny dla policjantów ze świętochłowickiego ogniwa patrolowo - interwencyjnego. W swoim liście mieszkanka miasta dziękuje stróżom prawa za profesjonalizm, zaangażowanie i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, zwłaszcza w trudnym dla wszystkim czasie związanym z pandemią koronawirusa.

Policjanci doceniają takie przejawy uznania i sympatii ze strony mieszkańców, uważając, że są dla policjantów bezcenne, bo świadczą o tym, że mieszkańcy dostrzegają i wysoko oceniają tę służbę, a pisemne wyrażenie wdzięczności jest zawsze miłą formą uznania.Źródło: Materiały Prasowe KMP Świętochłowice

________________________________________________________________________

Czytaj także: Bandyci skradli tożsamość prezydenta manipulując przy konkursie na dyrektora szkoły!

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

H0

Hugoberg - świętochłowicka perełka z bolesną...

Pirat

Jechał bez prawka i na podwójnym gazie. Wpadł...

Znecanie

Rodzina ze Świętochłowic przerwała milczenie....

Niedzielski

Z maseczkami do końca życia? Minister Zdrowia...