Zakończyły się półkolonie w świętochłowickiej "Czwórce". Było wesoło i aktywnie!

Letnia przygoda w Szkole Podstawowej nr 4 dobiegła końca. Program półkolonii był atrakcyjny i nie pozwolił na to, by świętochłowiccy uczniowie się nudzili.

W pierwszym dniu półkolonii kadra pedagogiczna zapewniła dzieciom ciekawy i urozmaicony program zabaw integracyjnych. Dzieci zapoznały się z tematem przewodnim półkolonii "Igrzyska Olimpijskie-Tokio 2021", przygotowały plakaty na dany temat, wzięły udział w licznych konkurencjach sportowych oraz poznały historię igrzysk olimpijskich. Pierwszy dzień był dobrą okazją do wzajemnych rozmów, wspólnej zabawy i integracji.

Drugi dzień także był bardzo aktywny. Dzieci zwiedziły Stadion Śląski, był także czas na wspólną zabawę na placu zabaw. Trzeci dzień zakończył się wyjściem do Freestyle parku. Kolejny także przyniósł ciekawe aktywności – uczniowie mogli skorzystać z ciekawej lekcji judo organizowanej przez grupę TORNADO i pojechać do kręgielni w Katowicach.

Na zakończenie dzieci odwiedziły basen przy Szkole Podstawowe nr 1. Wszyscy uczestnicy półkolonii otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki za aktywny udział w zajęciach. Na twarzach dzieci widać było uśmiech i zadowolenie, na pewno był to dobrze i aktywnie spędzony czas.

czytaj więcej:

Marcin Banot

Spiderman ze Świętochłowic znów podbija Paryż. Zobacz to!

Wspinaczka na budynek Polsatu

On jest niemożliwy! Zobacz jak wspiął się na budynek Polsatu

Dts

Tak zmieni się DTŚ i dojazd do Lipin. Zobacz specjalne wideo

Odszedł Piotr Jojko

Odszedł Piotr Jojko

Pakiet

Miliard złotych dla śląskich przedsiębiorców!

1ba6f013b03d3119f460bad3db0fbe5d XL

Janosik odszedłby z kwitkiem

1

Maraton czytania