Zenek Martyniuk przesunął termin. Co na to mieszkańcy Świętochłowic?

Niekwestionowana gwiazda muzyki disco-polo już niebawem przyjedzie do Piekar Śląskich, a to bardzo blisko Świętochłowic. Koncert Zenka Martyniuka wraz z zespołem Akcent początkowo był zaplanowany na 16 maja 2021 roku w Miejskim Domu Kultury przy ul. Bytomskiej 73. Data ta jednak uległa zmianie ze względu na panujące obostrzenia. Poznajmy nowy termin koncertu.

Zenek

Zenon Martyniuk od dziecka wykazywał zdolności muzyczne. W czasach młodości występował w zespole Akord i Centrum. W 1989 roku wraz z Mariuszem Anikiejem założył zespół Akcent. Po wyjeździe Anikieja za granicę, Zenon Martyniuk był częścią zespołu Ex-Akcent oraz Crazy Boys. Zagrał gościnnie również w zespole Select. Następnie wydał solowy album studyjny, a po powrocie Anikieja do Polski wspólnie reaktywowali zespół Akcent. Przebojami stały się takie utwory jak: „Gwiazda”, „Pragnienie miłości”, „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los”. Teledysk do piosenki „Przez twe oczy zielone” przekroczył 100 mln wyświetleń na serwisie YouTube. Artysta był gościem na wielu festiwalach i plenerowych imprezach sylwestrowych.
Nowy termin koncertu

Koncert zespołu, który miał się odbyć 16 maja 2021 roku o godzinie 17.00 w MDK przy ul. Bytomskiej 73 w Piekarach Śląskich cieszył się tak dużym powodzeniem, że organizator postanowił wówczas uruchomić jeszcze jeden koncert na godzinę 19.00. Wydarzenie nie doszło jednak do skutku, a termin imprezy uległ zmianie. Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent zagra 30 maja 2021 roku o godz. 17.00 i 19.00. Wszystkie bilety zakupione do 16 maja zachowują ważność. Mamy nadzieję, że Zenek wystąpi również niebawem w Świętochłowicach!

fot. Facebook Zenon Martyniuk

czytaj więcej:

Dziecko na sankach

Ferie zimowe w Świętochłowicach. Co zaplanowano?

Bieszczadzka Stodoła Zdjęcie Główne

Poznaj całoroczne apartamenty w samym sercu Bieszczad

Skansen Naftowy fot Marcin Gugulski

Gorlice – niepisana stolica Beskidu Niskiego

Zdjęcie główne

Nie masz planów na weekend? Odwiedź Rabkę-Zdrój

Holiday Golden Resort

Rodzinny odpoczynek nad morzem? Tylko Holiday Golden Resort!

Kopalnia Soli w Bochni

Dlaczego warto odwiedzić Kopalnię Soli w Bochni

Harry z lipin

Magiczne wakacje z Harrym Potterem w lipińskiej „Grocie”