Zenek Martyniuk przesunął termin. Co na to mieszkańcy Świętochłowic?

Zenek

Niekwestionowana gwiazda muzyki disco-polo już niebawem przyjedzie do Piekar Śląskich, a to bardzo blisko Świętochłowic. Koncert Zenka Martyniuka wraz z zespołem Akcent początkowo był zaplanowany na 16 maja 2021 roku w Miejskim Domu Kultury przy ul. Bytomskiej 73. Data ta jednak uległa zmianie ze względu na panujące obostrzenia. Poznajmy nowy termin koncertu.

Zenon Martyniuk od dziecka wykazywał zdolności muzyczne. W czasach młodości występował w zespole Akord i Centrum. W 1989 roku wraz z Mariuszem Anikiejem założył zespół Akcent. Po wyjeździe Anikieja za granicę, Zenon Martyniuk był częścią zespołu Ex-Akcent oraz Crazy Boys. Zagrał gościnnie również w zespole Select. Następnie wydał solowy album studyjny, a po powrocie Anikieja do Polski wspólnie reaktywowali zespół Akcent. Przebojami stały się takie utwory jak: „Gwiazda”, „Pragnienie miłości”, „Przez twe oczy zielone”, „Przekorny los”. Teledysk do piosenki „Przez twe oczy zielone” przekroczył 100 mln wyświetleń na serwisie YouTube. Artysta był gościem na wielu festiwalach i plenerowych imprezach sylwestrowych.
Nowy termin koncertu

Koncert zespołu, który miał się odbyć 16 maja 2021 roku o godzinie 17.00 w MDK przy ul. Bytomskiej 73 w Piekarach Śląskich cieszył się tak dużym powodzeniem, że organizator postanowił wówczas uruchomić jeszcze jeden koncert na godzinę 19.00. Wydarzenie nie doszło jednak do skutku, a termin imprezy uległ zmianie. Zenek Martyniuk wraz z zespołem Akcent zagra 30 maja 2021 roku o godz. 17.00 i 19.00. Wszystkie bilety zakupione do 16 maja zachowują ważność. Mamy nadzieję, że Zenek wystąpi również niebawem w Świętochłowicach!

fot. Facebook Zenon Martyniuk

czytaj więcej:

Górski Raj

Organizacja imprezy integracyjnej? Górski Raj zaprasza!

Dni miasta świętochłowice 5

Roztańczona publiczność Świętochłowic podczas dni miasta

Zdjęcie Główne

Poznaj fascynujący świat Papugarni Carmen w Katowicach

Muzyczne spotkania z radiem silesia

Festyn w Lipinach w rytmie szlagierów już 7 sierpnia

Śniadanie na trawie I - Świętochłowice Skałka

Kolejne śniadanie na trawie już w sobotę na Skałce!

Śniadanie na trawie I - Świętochłowice Skałka

Świętochłowickie śniadanie na trawie dobrze się przyjęło!

Dzień dziecka 2021 Świętochłowice

Dzień Dziecka na Skałce i ogrom atrakcji dla najmłodszych!