Zlikwidowano kolejną melinę w Świętochłowicach. "Lewym" alkoholem handlowała 54-letnia kobieta

Handel „lewym” alkoholem w Świętochłowicach kwitnie. Policjanci zlikwidowali kolejną melinę w mieście. Nielegalny biznes w swoim mieszkaniu prowadziła piećdziesięcioczteroletnia kobieta. Teraz czeka ją spotkanie z prokuratorem, a w perspektywie nawet dwa lata więzienia.

Zlikwidowano kolejną melinę w Świętochłowicach

Świętochłowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej wpadli na trop kolejnej meliny. Ustalili, że w jednym z mieszkań jest rozlewany i sprzedawany „lewy” alkohol. Postanowili więc to sprawdzić.

- Spotkana na klatce schodowej kobieta okazała torbę w której znajdowała się nieoryginalnie zamknięta butelka z przezroczystym płynem. Wskazała, gdzie kupiła podrobiony alkohol – mówi mł. asp. Michał Tomanek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

Policjanci wkroczyli do wskazanego mieszkania i znaleźli tam butelki z trunkiem niewiadomego pochodzenia. Kontrabanda była pozbawiona polskich znaków akcyzy. Pięćdziesięcioczteroletnia mieszkanka Świętochłowic wkrótce usłyszy zarzut i odpowie przed prokuratorem. Grozi jej do dwóch lat więzienia.

Zlikwidowano kolejną metę w Świętochłowicach Mieszkaniec miasta handlował lewym alkoholem

Może Cię zainteresować:

Zlikwidowano kolejną „metę” w Świętochłowicach. Mieszkaniec miasta handlował „lewym” alkoholem

Autor: Redakcja NGS24

10/05/2023

Ma ponad 70 lat i handlowała lewym alkoholem w Świętochłowicach

Może Cię zainteresować:

Ma ponad 70 lat i handlowała „lewym” alkoholem w Świętochłowicach

Autor: Redakcja

04/05/2023