Zmiana organizacji ruchu na dwóch ulicach w Świętochłowicach

Świętochłowicka policja informuje o czasowej zmianie organizacji ruchu na dwóch ulicach – Żołnierskiej oraz Drogowej Trasie Średnicowej. Mundurowi apelują o stosowanie się do oznakowań.

fot. pixabay.com
Koło samochodu

Czasowa zmiana organizacji ruch na ul. Żołnierskiej w Świętochłowicach zostanie wprowadzona w czwartek, 3 listopada 2022 r. Jest to związane z budową restauracji KFC, a prace powodujące utrudnienia w ruchu obejmują budowę zjazdy do obiektu, przebudowę sieci teletechnicznej oraz budowę przyłącza energetycznego i wodociągowego.

Zmiana organizacji ruchu na DTŚ w Świętochłowicach

Z kolei na Drogowej Trasie Średnicowej czasowa zmiana organizacji ruchu zostanie wprowadzona we wtorek, 8 listopada 2022 r. Drogowe utrudnienia związane są z przebudową i rozbudową układu komunikacyjnego ul. Przemysłowej, która zostanie połączona z DTŚ. Zmiana wprowadzona zostanie w rejonie budowanego nasypu kolejowego, na jezdni w kierunku Rudy Śląskiej.

Policjanci ze świętochłowickiej drogówki apelują do kierowców o zwracanie uwagi na wprowadzone tymczasowe oznakowanie oraz wydawane polecenia przez osoby kierujące ruchem.

Świętochłowice ul Bytomska

Może Cię zainteresować:

Remont ul. Bytomskiej w Świętochłowicach. Szykujcie się na objazdy

Autor: Redakcja NGS24

28/10/2022

Świętochłowice Bohaterów Westerplatte

Może Cię zainteresować:

Ankieta w sprawie ulicy w Świętochłowicach. Czy zmienić organizację ruchu?

Autor: Redakcja NGS24

12/10/2022