Zmiana organizacji ruchu w Piaśnikach. Sprawdź zaplanowane objazdy

Piaśniki

Policjanci ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach informują o zmianie organizacji ruchu w dzielnicy Piaśniki. Zmiana dotyczy skrzyżowania ulic Chorzowskiej i Korfantego.

W związku z rozpoczynającym się 6 kwietnia br. kolejnym etapem przebudowy infrastruktury tramwajowej, na czas robót zostanie wyznaczony objazd.

- Informujemy, że od dnia 6 kwietnia br. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w związku z kolejnym etapem prac obejmujących przebudowę infrastruktury tramwajowej w ciągu ulicy Chorzowskiej w Świętochłowicach do ulicy Karola Goduli w Rudzie Śląskiej - czytamy na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Świętochłowicach.

Ze względu na zakres robót zostanie zamknięty wjazd na ulicę Korfantego przy skrzyżowaniu z ulicą Chorzowską, w związku z czym zostanie wyznaczony objazd. Policja apeluje do kierowców o zwracanie uwagi na wprowadzone tymczasowe oznakowanie i kierowanie się na trasę wyznaczonego objazdu ulicą Chorzowską, Bytomską i Krasickiego.

mapka objazdu

czytaj więcej:

Sadowa

Zmiana organizacji ruchu w Lipinach. Sprawdź...

Kalina

Wojenne znalezisko z Kaliny trafiło w nowe...

Piasniki

Świętochłowice były ogromnym placem budowy. Tak...

Schron

Schron bojowy w Świętochłowicach wpisany do...

188198743 323347912692210 6689397016833738753 n

Historia Świętochłowic - przedwojenne miasto...

Parafie

Wielkanoc w Chropaczowie i w Piaśnikach....

Domki finskie

Domki fińskie w Piaśnikach do remontu