Zmiana terminu Dnia Dziecka na Skałce. Wszystko przez pogodę!

Jest decyzja o zmianie terminu świętochłowickiego Dnia Dziecka na Skałce. Wszystko przez prognozowane na ten dzień opady deszczu, które z pewnością miałyby wpływ na frekwencję w trakcie wydarzenia.

Dzień dziecka 2021 Świętochłowice

Nowy termin to 12 czerwca

Ponieważ prognozy pogody nie pozostawiają żadnych złudzeń, postanowiliśmy przesunąć termin Świętochłowicki Dzień Dziecka 2021! Chcąc zapewnić Wam wszystkie przewidziane na ten dzień atrakcje, przenosimy wspólne świętowania na sobotę 12 czerwca - informuje Miasto Świętochłowice.

Dzięki temu, że zdjętych została duża część pandemicznych obostrzeń, w Świętochłowicach Dzień Dziecka zapowiada się w tym roku niezwykle okazale. Centrum tych obchodów odbędzie się oczywiście na Skałce, gdzie zaplanowano całą masę atrakcji.

Teren OSiR "Skałka" w Świętochłowicach zamieni się w największy plac zabaw w okolicy! Nie zabraknie atrakcji dla dzieci w każdym wieku, a i dorośli będą mogli miło spędzić czas z przyjaciółmi z dzieciństwa. Miasto przygotowało do każdej z atrakcji specjalne zapowiedzi - niespodzianki, które są odkrywane codziennie na oficjalnym profilu miejskim Miasta Świętochłowice na Facebook'u.