Żużlowcy ze Świętochłowic pojadą w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów!

Zuzel

Bardzo miła informacja napłynęła dziś w nawiązaniu do możliwego udziału wychowanków świętochłowickiego Śląska w drużynowych mistrzostwach Polski juniorów. Nasi młodzi żużlowcy wezmą udział w mistrzostwach!

Porozumienie w tej sprawie zostało już podpisane pomiędzy Towarzystwem Sportowym "Kolejarz Opole" i Młodzieżowym Stowarzyszeniem "Śląsk Świętochłowice". Drużyna wystartuje pod nazwą: OK Bedmet Śląsk - Kolejarz Opole. Jak podaje portal Speedwaynews.pl - zespół wystąpi w grupie C.

- Skład drużyny opiera się na wychowankach Śląska: Marcelu Krzykowskim, Łukaszu Szczęsnym, do których dołączą Dawid Kołodziej - od dwóch lat w śląskim klubie, licencję zdobył w barwach Kolejarza. Oprócz tego wychowanek Włókniarza Częstochowa, wypożyczony na te rozgrywki - Jakub Martyniak. Prowadzącym team będzie trener Krzysztof Bas. Juniorzy pozyskali również wsparcie na te rozgrywki. Dzięki współpracy z firmą Artmar, zawodnicy mają do dyspozycji opony firmy Deli Tire - czytamy na stronach portalu.

Już w najbliższy wtorek i środę odbędą się pierwsze zawody. Szczegółowy terminarz zawodów znajduje się na stronie www.speedwaynews.pl

Fot. Portal Speedwaysw.pl