Zwycięstwo po walce

Kapitalny mecz ligowy rozegrały w Chorzowie dziewczęta Skałki. Spotkanie z tamtejszą Akademią Handballu Ruch Chorzów stało na bardzo wysokim poziomie i dostarczyło wielu emocji.

Załącznik poczty2

Podopieczna Andrzeja Gajczewskiego i Sabriny Henisz grały twardo w defensywie, nie pozwalając gospodyniom na zbyt wiele. Chorzowianki grały równie twardo, choć oba zespoły grały fair. Warto zaznaczyć, że sędziowie w tym spotkaniu nie wykluczyli na ławkę kar żadnej zawodniczki. Gra Skałki w ataku opierała się głównie na dwóch zawodniczkach: Magdalenie Jabłońskiej i Zuzannie Kudłacik, które kończyły celnymi rzutami większość akcji, zdobywając dziesięć i osiem bramek. W obu częściach meczu o jednego gola lepsze były świętochłowiczanki i one zaszły z parkietu ze zwycięstwem 22:20.

Akademia Handballu Ruch Chorzów – MUKS Skałka-Śląsk 20:22 (10:11)

MUKS Skałka-Śląsk: Nikola Nowak - Blanka Selega, Oktawia Iwaniuk, Zuzanna Kudłacik 8, Oliwia Janota, Lilianna Henisz 3, Vanessa Gudyka, Magdalena Jabłońska 10, Ewelina Wasilke, Maja Szarlej, Vanessa Grzegorczyk, Dominika Jędrzejczyk, Paulina Dziewięcka, Sonia Gęgotek, Melania Pollet 1.

czytaj więcej:

Skałka świętochłowice multisportowa nawierzchnia 2

W Lipinach i na Skałce intensywne prace przed zimową przerwą

Puchar par harendarczyk 1

Miniżużel: Świętochłowiczanin na podium w Pucharze Par

Śląsk Świętochłowice MRKS Czechowice Dziedzice

Zabrzeg nie był gościnny dla drużyny ze Świętochłowic

Ruch

Dobra informacja dla kibiców Ruchu ze...

Mecz

Jedni odpoczywają, drudzy walczą

Attachment1

Skałka obok podium

27dd7cddd3c2da4d8b388b00e3c63c22 XL

Pracowity weekend szczypiornistek